SİZİ ARAYALIM
Bilgi almak ve ücretsiz postür analizi için Formu Doldurun

Mistral Carrera Fitness & Spa

Latince “suyla gelen sağlık” (sanus per aquam) ifadesinin kısaltması olan SPA’nın tarihi, Roma İmparatorluğu’na kadar gidiyor. Roma kültüründe hamamların ve masajın büyük bir yerinin olması boşuna değil. Asıl anlamı suyun iyileştirici etkisiyle sağlık, zindelik ve güzellik kazanma olan SPA, günümüzde su, buhar, masaj, bakım gibi terapiler için kullanılan bir şemsiye kavram. Carrera Mistral SPA’da ikisi suit olmak üzere beş masaj odası bulunuyor. İki kişilik odalar, aynı zamanda rahatlama alanları olarak dizayn edildi. Burada masaj ve bakım uygulamalarının ardından ikram da oluyor. Odaların tasarımı, kullanılan yağlar, kokular ve müzikler, hepsi bedensel ve zihinsel rehabilitasyona uygun olarak tasarlandı. Yani işin aslı, biz burada beş duyuya hitap ediyoruz.Kokular ve masaj yağları tamamen sizler için özel olarak seçildi. Örneğin lavantanın dinlendirici etkisi vardır, nanenin de canlandırıcı. İkramlarımız, sağlıklı yiyecekler. Müzikler ruhu dinlendiriyor. Odalarımızın tasarımları da görme duyusuna hitap ediyor.

Carrera Mistral SPA’da bütünleyici bir sisteme önem veriliyor. Yani sadece beden değil, ruha ve zihne hitap etmek üzere bir sistem mevcut. SPA’nın tasarımından seçilen müziklere, kullanılan yağlardan seçilen kokulara ve yapılan uygulamalara kadar her şey aynı anlayışa göre şekillendi. Temelde ise sağlıklı yaşam var. Spor salonu bünyesinde olduğumuz için ruh ve beden sağlığında üçlü bir sacayağının tüm koşulları da sağlanmış oluyor. Salonda beslenme uzmanı ve spor eğitmenleri, SPA’da ise uzman terapistler var. Özellikle spor yapan ve kaslarını çalıştıran kişilerin vücutlarını dinlendirmeleri gerekiyor. Masajın kasları açan etkisi var. Hamamın, suyun ve saunanın da iyileştirici etkisi.Kaslarınızı gevşetip tonsinlerinizi atın!

SPA terapilerinin ana amacı, bedendeki enerjiyi dengelemek. Kan dolaşımının düzenlenmesi, kasların gevşemesi, cildin sıkılaşıp esnekliğinin artması, yorgunluğun alınması, toksinlerin atılması gibi işlevlerin hepsi, SPA uygulamalarının insan bedenindeki enerjiyi dengelemesi amacına hizmet ediyor. Ruhsal ve bedensel uyumun sağlanmasıyla kronik yorgunluk, stres gibi genel sorunlar kadar tıbbi birtakım etkilere yol açabilecek lokal tıkanıklıklar da bu sayede açılıyor.

Masajla kendinizi ödüllendirin!

Masaj, hem yapıldığı bölgedeki kan dolaşımını düzenlemesi hem de hormonal sistemi çalıştırmasıyla, var olan sağlık sorunlarının giderilmesine ve olası sorunların engellenmesine yardımcı olan bir terapi tekniğidir.Mistral Carrera SPA sizlere dünyanın değişik bölgelerine ait farklı masaj seçenekleriyle, kas ağrısından migrene kadar fiziksel şikayetleri ve ruhsal gerginlikleri giderecek kapsamlı rahatlama programları sunuyor. Klasik İsveç Masajı, Aromaterapi Masajı, Mum Masajı, Spor Masajı, Derin Doku Masajı, Bali Aromaterapi Masajı, Bali Sıcak Taş Masajı, Thai Aromaterapi Masajı, Geleneksel Thai Masajı, Shiatsu, Carrera Özel Masajı ve Geleneksel Dört El Bali masajı, konusunda uzman isimler tarafından gerçekleştiriliyor.

SİZİ ARAYALIM
Bilgi almak ve ücretsiz postür analizi için Formu Doldurun