DİYETİSYEN

Mistral Carrera Fitness & Spa

Yaşam boyu spor ne kadar önemliyse, sağlıklı beslenmenin bir yaşam biçimi haline getirilmesi de o kadar gerekli. Şok diyetler ya da uzman kontrolü dışında yapılan beslenme programları, hem hedefe ulaşmayı zorlaştırıyor, hem de sağlıksız sonuçlar doğurabiliyor.

Mistral Carrera’daki beslenme ve diyet uzmanı önce bazı sağlık değerleri istiyor. Sonuca göre bir beslenme programı hazırlıyor. Böylece beslenme ve sporda doğru adımları atarak, hedefe daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Daha önemlisi sağlıklı bir yaşama başlıyorsunuz. Mistral Carrera’daki özel ders programları ise spordaki motivasyonunuzu artırıyor. Yani bir hevesle başlayıp devamını getiremeyeceksiniz diye korkuyorsanız, böyle bir seçeneğiniz de var.

Carrera Mistal Spa’nın bireyselleştirilmiş teknolojisiyi üyelere avantaj ve kolaylık sağlamakta. Tesis içerisinde Technogym’in MyWelness mobil uygulaması kullanılmakta , böylece her üye akıllı telefonuna indirip bu uygulamayla yağ-kas-kemik ölçümü sonuçlarını da görebiliyor hem kendi spor programına hem de tesisteki ders bilgilerine ulaşabiliyor. Eğitmenler size program hazırladıklarında, bu programı aplikasyon üzerinden açıp görebiliyorsunuz.

Carrera Mistral Fitness & Spa

SİZİ ARAYALIM
Bilgi almak ve ücretsiz postür analizi için Formu Doldurun