HAKKIMIZDA

BİR TESİS DÜŞÜNÜN

Mistral Carrera Fitness & Spa

İzmir Mistral Carrera Fitness & SPA, bir spor salonundan çok daha fazlası. İzmir havuzlu spor salonları içinde tek olan Aqua Zumba ve Aqua Bike ya da Türkiye’de ve İzmir spor salonları içinde başka yerde olmayan AntiGrativty Fitness gibi grup dersleri, tenisin yanı sıra padel tenis kortu gibi ayrıcalıkları, Kids Club’ı, havuzu, SPA’sı, beslenme ve diyet uzmanından alanında yetkin eğitmenlere kadar devasa kadrosuyla, İzmir Bayraklı spor salonları arasında çıtayı en yükseğe çıkarmıştır.

İzmir fitness salonu dediğinizde akla ilk gelen, Bayraklı ve Bornova Spor Salonları içinde Mistral Carrera spor ve eğlenceyi bir arada sunarken fiyat - kalite - performans anlamında da her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Birbirinden eğlenceli ve çeşitli grup dersleri arasında, İzmir zumba, İzmir pilates, yoga, cycling, slide board, boks, hip pop, aqua bike, aqua zumba, aerofit, boot camp, total body, fit and gain, layered ve hip&6pack yer almaktadır.

Kısacası İzmir Carrera Mistral siz eğlenerek ve hakkını vererek spor yapabilesiniz diye tasarlandı. Daha da ötesi, burada her yaş grubunu içine alan bir sistem var. Örneğin; tesis içinde yetişkinler için olduğu gibi, çocuklar için de basketbol alanı bulunmaktadır, çocuk yoga ve çocuk zumba dersleri de verilmektedir. Çocuklarınız siz spor yaparken, kids club’ta çocuk gelişim uzmanlarıyla beraber oynayabiliyor. Siz yeter ki spor yapmak isteyin. Gerisini düşünmeyin...

Carrera Mistral Fitness & Spa

SİZİ ARAYALIM
Bilgi almak ve ücretsiz postür analizi için Formu Doldurun